HSH1225-3R8207-R
DigiKey raktári szám
283-HSH1225-3R8207-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSH1225-3R8207-R
Leírás
CAP LITHIUM HYBRID 200F 3.8V
Részletes leírás
200 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.8 V Radiális, fémdoboz 65mohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HSH1225-3R8207-R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
200 F
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,063" (27,00mm)
Névleges feszültség
3.8 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
65mohm / 1kHz