ESD5Z3V3
DigiKey raktári szám
4878-ESD5Z3V3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-ESD5Z3V3CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-ESD5Z3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD5Z3V3
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8,4V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
EDA / CAD modellek
ESD5Z3V3 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
134W
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Kapacitás / frekvencia
105pF / 1MHz
Egyirányú csatornák
1
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V
Átütési feszültség (min.)
5V
Tokozás
SC-79, SOD-523
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
8,4V