ESD5Z3V3
DigiKey raktári szám
3372-ESD5Z3V3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
MDD
Gyártói cikkszám
ESD5Z3V3
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Vevői azonosító
Részletes leírás
8,4V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
134W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
105pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V
Tokozás
SC-79, SOD-523
Átütési feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
8,4V