SMAJ12CA
DigiKey raktári szám
4786-SMAJ12CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4786-SMAJ12CACT-ND - Vágott szalag (CT)
4786-SMAJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ12CA
Leírás
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19,9V bilincs 20,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
19,9V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
20,1A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
13,3V