SDM1M40LP8-7
DigiKey raktári szám
SDM1M40LP8-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SDM1M40LP8-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SDM1M40LP8-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM1M40LP8-7
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A UDFN16082
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 1A Felületszerelt U-DFN1608-2
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
8.4 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
25pF / 5V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V