SD0603S040S0R2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SD0603S040S0R2 |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 0603 |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 40 V 200mA Felületszerelt 603 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SD0603S040S0R2 modellek |
Kategória | Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 450 mV @ 200 mA |
Gyrt. | Sebesség Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség |
Sorozat | Visszáram Ur-nél 1 µA @ 40 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Technológia | Gyártói tokozás 603 |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 40 V | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -55°C ~ 125°C |
Vezetési áram (Io) 200mA | Alap típusszám |