SDM2U40CSP-7B
DigiKey raktári szám
SDM2U40CSP-7BDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SDM2U40CSP-7BDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SDM2U40CSP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM2U40CSP-7B
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 2A X3WLB16082
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 2A Felületszerelt X3-WLB1608-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDM2U40CSP-7B modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
85pF / 5V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
X3-WLB1608-2
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
530 mV @ 2 A