SDM1M40LP8Q-7
DigiKey raktári szám
31-SDM1M40LP8Q-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SDM1M40LP8Q-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SDM1M40LP8Q-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM1M40LP8Q-7
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 1A UDFN16082
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 1A Felületszerelt U-DFN1608-2
Kategória
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 40 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
25pF / 5V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
1A
Gyártói tokozás
U-DFN1608-2
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
660 mV @ 1 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)