SBR8A60P5-13
DigiKey raktári szám
SBR8A60P5-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SBR8A60P5-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SBR8A60P5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBR8A60P5-13
Leírás
DIODE SBR 60V 8A POWERDI5
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 8A Felületszerelt PowerDI™ 5
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
620 mV @ 8 A
Gyrt.
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Sorozat
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 60 V
Gyártói tokozás
PowerDI™ 5
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
8A