SQJA20EP-T1_GE3
DigiKey raktári szám
SQJA20EP-T1_GE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SQJA20EP-T1_GE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
SQJA20EP-T1_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SQJA20EP-T1_GE3
Leírás
MOSFET N-CH 200V 22.5A PPAK SO-8
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 22,5A (Tc) 68W (Ta) Felületszerelt PowerPAK® SO-8
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SQJA20EP-T1_GE3 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
27 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1300 pF @ 25 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
68W (Ta)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PowerPAK® SO-8
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
7,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
50mohm / 10A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 250µA