GYF1J330MCQ1GS
DigiKey raktári szám
GYF1J330MCQ1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
GYF1J330MCQ1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
GYF1J330MCQ1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GYF1J330MCQ1GS
Leírás
63V 33F HYBRID POLYMER CHIP CHIP
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 80mohm 4000 óra / 125°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
1.1 A @ 100 kHz
Méretek
0,248" átmérő (6,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,260" H. x 0,260" Sz. (6,60mm x 6,60mm)
Névleges feszültség
63 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm