D15V0HA1U2LP-7B
DigiKey raktári szám
31-D15V0HA1U2LP-7BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-D15V0HA1U2LP-7BCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-D15V0HA1U2LP-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D15V0HA1U2LP-7B
Leírás
TVS DIODE 15VWM 23V X1DFN10062
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
23V (tipikus) bilincs 20A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt X1-DFN1006-2
EDA / CAD modellek
D15V0HA1U2LP-7B modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
460W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
95pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
15V (max.)
Tokozás
0402 (1006 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
16V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
23V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
20A (8/20µs)