D24V0S1U2TQ-7
DigiKey raktári szám
31-D24V0S1U2TQ-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-D24V0S1U2TQ-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-D24V0S1U2TQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D24V0S1U2TQ-7
Leírás
TVS DIODE 24VWM 36VC SOD523
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
36V bilincs 6A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D24V0S1U2TQ-7 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
360W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
35pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
27V
Tokozás
SC-79, SOD-523
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
36V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6A (8/20µs)