D20V0L1B2WS-7
DigiKey raktári szám
D20V0L1B2WS-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
D20V0L1B2WS-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
D20V0L1B2WS-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
D20V0L1B2WS-7
Leírás
TVS DIODE 20VWM 30VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30V bilincs 3A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
D20V0L1B2WS-7 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
90W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
10pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
20V (max.)
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
21V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
30V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3A (8/20µs)