SMF4L30A
DigiKey raktári szám
F7469TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F7469CT-ND - Vágott szalag (CT)
F7469DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMF4L30A
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 8,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,3A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Átütési feszültség (min.)
33,3V