1206L035/30WR
DigiKey raktári szám
18-1206L035/30WRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-1206L035/30WRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-1206L035/30WRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L035/30WR
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 350MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 350 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
300 mOhms
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.2 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Max. feszültség
30V
Max. tartóáram (Ih)
350 mA
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Kioldási áram (It)
750 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Max. áram
100 A