AP7361-33D-13
DigiKey raktári szám
31-AP7361-33D-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7361-33D-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7361-33D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7361-33D-13
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252 (DPAK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP7361-33D-13 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
90 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
TO-252 (DPAK)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 1A