BD33KA5FP-E2
DigiKey raktári szám
BD33KA5FP-E2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BD33KA5FP-E2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BD33KA5FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BD33KA5FP-E2
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-252
EDA / CAD modellek
BD33KA5FP-E2 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
550 µA
Max. üzemi áram
550 µA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
50dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TO-252
Dropout feszültség (max.)
0,2V / 200mA