AP7361-33D-13 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AP7361-33D-13 |
Leírás | IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252 (DPAK) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | AP7361-33D-13 modellek |
Kategória | Kimeneti áram |
Gyrt. | Nyugalmi áram (Iq) 90 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Kimenet típusa | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szabályozók száma 1 | Tokozás TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63 |
Bemeneti feszültség (max.) 6V | Gyártói tokozás TO-252 (DPAK) |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Alap típusszám |
Dropout feszültség (max.) 0,7V / 1A |