AP7361EA-33DR-13
DigiKey raktári szám
31-AP7361EA-33DR-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-AP7361EA-33DR-13CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-AP7361EA-33DR-13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7361EA-33DR-13
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252 (DPAK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AP7361EA-33DR-13 modellek
Nyugalmi áram (Iq)
91 µA
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
áramkorlát
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
TO-252 (DPAK)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 1A