18VRGT324S254NA3
DigiKey raktári szám
119-18VRGT324S254NA3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
18VRGT324S254NA3
Leírás
POT 250K OHM 1/20W LOGARITHMIC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
250k Ohm 1 Rész Logaritmikus panelre szerelhető Potenciométer push-pull, DPDT 1.0 Kierros 0,05W, 1/20W Forrasztószem
Kategória
Pályák száma
1
Gyártó
CTS Electrocomponents
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Sorozat
Elforgatás
300°
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
Forrasztószem
Alkatrész státusza
Aktív
Működtető elem típusa
hornyolt
Ellenállás (Ohm)
250k
Működtető elem hossza
0,750" (19,05mm)
Tűrés
±20%
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,05W, 1/20W
Hüvely menete
Beépített kapcsoló
push-pull, DPDT
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Fordulatok száma
1.0
Ház mérete
Kerek - 0,661" átmérő (16,80mm)