PDB183-GTR01-504A2
DigiKey raktári szám
PDB183-GTR01-504A2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDB183-GTR01-504A2
Leírás
POT 500K OHM 1/10W CARBON LOG
Részletes leírás
500k Ohm 1 Rész Logaritmikus panelre szerelhető Potenciométer push-pull, DPDT 1.0 Kierros Szén 0,1W, 1/10W Forrasztószem
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PDB183-GTR01-504A2 modellek
Kategória
Pályák száma
1
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
500k
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,748" (19,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,1W, 1/10W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Beépített kapcsoló
push-pull, DPDT
Ház mérete
Kerek - 0,669" átmérő (17,00mm)