PDB183-GTR02-105A2
DigiKey raktári szám
118-PDB183-GTR02-105A2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDB183-GTR02-105A2
Leírás
POT 1M OHM 1/10W CARBON LOG
Részletes leírás
1M Ohm 1 Rész Logaritmikus panelre szerelhető Potenciométer push-pull, DPDT 1.0 Kierros Szén 0,1W, 1/10W Forrasztószem
Kategória
Pályák száma
1
Potenciométer típusa
Felhasználó által definiált
Csomagolás
Tálca
Végződtetés módja
Forrasztószem
Ellenállás (Ohm)
1M
Működtető elem típusa
Kerek
Tűrés
±20%
Működtető elem hossza
0,748" (19,00mm)
Teljesítmény (Watt)
0,1W, 1/10W
Működtető elem átmérője
0,236" (6,00mm)
Beépített kapcsoló
push-pull, DPDT
Ház mérete
Kerek - 0,669" átmérő (17,00mm)