EDC105Z5R5C
EDC105Z5R5C
EDC105Z5R5C
DigiKey raktári szám
338-EDC105Z5R5C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDC105Z5R5C
Leírás
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 30ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Cornell Dubilier Knowles
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csőtár
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
1 F
Méretek
0,846" átmérő (21,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm / 1kHz