KW-5R5C105-R
DigiKey raktári szám
283-KW-5R5C105-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KW-5R5C105-R
Leírás
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 30ohm / 1kHz 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KW-5R5C105-R modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
1 F
Méretek
0,846" átmérő (21,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,374" (9,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm / 1kHz