KR-5R5C105-R nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 9 960
Adatlap
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 30ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
How to correctly size a Supercapacitor
KR-5R5C105-R
DigiKey raktári szám
283-KR-5R5C105-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KR-5R5C105-R
Leírás
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Részletes leírás
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
1 F
Méretek
0,846" átmérő (21,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,295" (7,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm / 1kHz