EDC105Z5R5H
EDC105Z5R5H
EDC105Z5R5H
DigiKey raktári szám
338-EDC105Z5R5H-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDC105Z5R5H
Leírás
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Részletes leírás
1 F (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V axiális, henger - vízszintes 30ohm / 1kHz 1000 óra / 70°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Csomagolás
Tálca
Tokozás
axiális, henger - vízszintes
Kivezetések közötti távolság
0,787" (20,00mm)
Kapacitás
1 F
Méretek
0,748" átmérő (19,00mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,276" (7,00mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm / 1kHz