AVS106M25C12T-F
DigiKey raktári szám
338-AVS106M25C12T-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
338-AVS106M25C12T-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
338-AVS106M25C12T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVS106M25C12T-F
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 23,2ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Minősítések
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
28 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Búgóáram (magas frekvencián)
47.6 mA @ 10 kHz
Kapacitás
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,213" (5,40mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
23,2ohm / 120Hz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C