106SML035M
DigiKey raktári szám
1572-1292-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1572-1292-1-ND - Vágott szalag (CT)
1572-1292-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
106SML035M
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 23,21ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
34 mA @ 120 Hz
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
23,21ohm / 120Hz
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C