EDK106M025S9DAA
DigiKey raktári szám
399-EDK106M025S9DAATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-EDK106M025S9DAACT-ND - Vágott szalag (CT)
399-EDK106M025S9DAADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDK106M025S9DAA
Leírás
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EDK106M025S9DAA modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
28 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (magas frekvencián)
35 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,222" (5,65mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C