AVS106M25C12T-F | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | AVS106M25C12T-F |
Leírás | CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µF 25 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 23,2ohm / 120Hz 2000 óra / 85°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Búgóáram (alacsony frekvencián) 28 mA @ 120 Hz |
Alkatrész státusza Új tervekhez nem ajánlott | Búgóáram (magas frekvencián) 47.6 mA @ 10 kHz |
Kapacitás | Méretek 0,197" átmérő (5,00mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,213" (5,40mm) |
Névleges feszültség 25 V | Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt) 0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm) |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 23,2ohm / 120Hz | Rögzítés módja |
Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 85°C | Tokozás Radiális, Henger - SMD |
Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |