A5KP26CA-G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
42,1V bilincs 118,76A Ipp TVS dióda Furatszerelt R-6
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
A5KP26CA-G
DigiKey raktári szám
A5KP26CA-G-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
A5KP26CA-G
Leírás
TVS DIODE 26VWM 42.1VC R6
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
A5KP26CA-G modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Átütési feszültség (min.)
28,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42,1V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
118,76A