ESD-FOAM-PINK-18X12X0.5
DigiKey raktári szám
315-ESD-FOAM-PINK-18X12X0.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD-FOAM-PINK-18X12X0.5
Részletes leírás
Habszivacs X 0,500" (12,70mm) polietilén rózsaszín
Kategória
Méretek
12.00" W x 24.00" L (304.80mm x 609.60mm)
Vastagság
0,500" (12,70mm)