ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25
DigiKey raktári szám
315-ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD-FOAM-BLACK-12X9X0.25
Leírás
BLACK ESD FOAM, LEAD INSERTION G
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Habszivacs 9,00" Sz. x 12,00" H. (228,60mm x 304,80mm) X 0,250" (6,35mm) polietilén fekete
Kategória
Méretek
9,00" Sz. x 12,00" H. (228,60mm x 304,80mm)
Gyártó
Chip Quik Inc.
Vastagság
0,250" (6,35mm)