ESD-FOAM-PINK-12X9X0.125
DigiKey raktári szám
315-ESD-FOAM-PINK-12X9X0.125-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD-FOAM-PINK-12X9X0.125
Leírás
PINK ESD FOAM, LEAD INSERTION GR
Részletes leírás
Habszivacs 9,00" Sz. x 12,00" H. (228,60mm x 304,80mm) X 0,125" (3,18mm) polietilén rózsaszín
Kategória
Méretek
9,00" Sz. x 12,00" H. (228,60mm x 304,80mm)
Vastagság
0,125" (3,18mm)