ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5
DigiKey raktári szám
315-ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD-FOAM-PINK-24X18X0.5
Részletes leírás
Habszivacs 18,00" Sz. x 24,00" H. (457,2mm x 609,6mm) X 0,500" (12,70mm) polietilén rózsaszín
Kategória
Méretek
18,00" Sz. x 24,00" H. (457,2mm x 609,6mm)
Vastagság
0,500" (12,70mm)