EKZE350ETD681MK20S megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Chemi-Con
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Raktáron: 97
Direct
Nichicon
Raktáron: 839
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Raktáron: 29
Raktáron: 983
Chinsan (Elite)
Raktáron: 484
Chinsan (Elite)
Nichicon
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EKZE350ETD681MK20S
DigiKey raktári szám
EKZE350ETD681MK20S-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKZE350ETD681MK20S
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Felhasználás
Gyrt.
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.416 A @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
2.36 A @ 100 kHz
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Impedancia
21 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C