EV1V681MP51220
DigiKey raktári szám
4191-EV1V681MP51220CT-ND - Vágott szalag (CT)
4191-EV1V681MP51220TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EV1V681MP51220
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 6000 óra / 105°C
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
950 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
1.9 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
17 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
6000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C