EKY-350ELL681MK20S
DigiKey raktári szám
565-EKY-350ELL681MK20S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKY-350ELL681MK20S
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EKY-350ELL681MK20S modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.14 A @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
1.9 A @ 100 kHz
Impedancia
35 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C