CS15-01P95-03-1X
DigiKey raktári szám
2603-CS15-01P95-03-1X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS15-01P95-03-1X
Leírás
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 97DB
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 1 W 760 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
EDA / CAD modellek
CS15-01P95-03-1X modellek
Névleges teljesítmény
1 W
Max. teljesítmény
1.3 W
Frekvenciatartomány
760 Hz ~ 20 kHz
Saját rezonanciafrekvencia
950Hz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Impedancia
8 Ohms
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Hatásfok (dBA)
97,00
Méretek
0,591" H. x 0,433" Sz. (15,00mm x 11,00mm)
Hatásfok (mért)
1W/100mm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)