CS15-01W100-04-1X
DigiKey raktári szám
2603-CS15-01W100-04-1X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS15-01W100-04-1X
Leírás
SPEAKER 8OHM 1W 96DB
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 1 W 800 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
EDA / CAD modellek
CS15-01W100-04-1X modellek
Névleges teljesítmény
1 W
Max. teljesítmény
1.2 W
Frekvenciatartomány
800 Hz ~ 20 kHz
Saját rezonanciafrekvencia
1kHz
Védettség
IPX7
Impedancia
8 Ohms
Végződtetés
Vezetékek csatlakozóval
Hatásfok (dBA)
96,00
Méretek
0,591" H. x 0,433" Sz. (15,00mm x 11,00mm)
Hatásfok (mért)
1W/10cm
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)