CS17-01P100-03-1X
DigiKey raktári szám
2603-CS17-01P100-03-1X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS17-01P100-03-1X
Leírás
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 99DB
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 1 W 800 Hz ~ 10 kHz fent négyszögletes
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CS17-01P100-03-1X modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Gyártó
Challenge Electronics
Névleges teljesítmény
1 W
Csomagolás
Tálca
Max. teljesítmény
1.2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Technológia
mágneses
Forma
négyszögletes
Típus
univerzális
Tölcsér anyaga
Poli(éter-éter-keton) (PEEK)
Frekvenciatartomány
800 Hz ~ 10 kHz
Mágnes anyaga
Nd-Fe-B
Saját rezonanciafrekvencia
1kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Impedancia
8 Ohms
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Hatásfok (dBA)
99,00
Méretek
0,669" H. x 0,472" Sz. (17,00mm x 12,00mm)
Hatásfok (mért)
1W/100mm
Max. magasság (beültetve)
0,130" (3,30mm)