CS15-01R95-03-2X
DigiKey raktári szám
2603-CS15-01R95-03-2X-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS15-01R95-03-2X
Leírás
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 99DB
Részletes leírás
8 Ohms univerzális Hangszóró 1 W 760 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
EDA / CAD modellek
CS15-01R95-03-2X modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
1 W
Max. teljesítmény
1.2 W
Frekvenciatartomány
760 Hz ~ 20 kHz
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Saját rezonanciafrekvencia
950Hz
Végződtetés
Rugós típusú
Impedancia
8 Ohms
Méretek
0,591" H. x 0,433" Sz. (15,00mm x 11,00mm)
Hatásfok (dBA)
99,00
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Hatásfok (mért)
1W/100mm
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Hatásfok (módszer)
Hangnyomásszint (SPL)
Torzítási tényező
10% / 2kHZ, 1W