PV36W503C01B00
DigiKey raktári szám
118-PV36W503C01B00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV36W503C01B00
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
EDA / CAD modellek
PV36W503C01B00 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Potenciométer típusa
Fent állítható
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,197" előlap (9,60mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%