PV36Y503C01B00
DigiKey raktári szám
118-PV36Y503C01B00-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV36Y503C01B00
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
50 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,197" előlap (9,60mm x 5,00mm)
Tűrés
±10%