3224X-1-504E nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TT Electronics/BI
Raktáron: 486
Adatlap
Similar
Nidec Components
Raktáron: 0
Adatlap
500 kOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 12.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3224X-1-504E
DigiKey raktári szám
3224X-1-504ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3224X-1-504ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3224X-1-504EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3224X-1-504E
Leírás
TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
3224X-1-504E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
12.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
500 kOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%