84WR500KLF
DigiKey raktári szám
987-1552-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
84WR500KLF
Leírás
TRIMMER 500K OHM 0.25W SMD TOP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
500 kOhms 0,25W, 1/4W Felületszerelt Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 12.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
84WR500KLF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
TT Electronics/BI
Fordulatok száma
12.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
500 kOhms
Végződtetés módja
Felületszerelt
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,250" x 0,170" előlap (6,35mm x 4,32mm)
Tűrés
±10%