3224X-1-105E
DigiKey raktári szám
3224X-1-105ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3224X-1-105ECT-ND - Vágott szalag (CT)
3224X-1-105EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3224X-1-105E
Leírás
TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 MOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 12.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3224X-1-105E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
12.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
1 MOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%