SM-42TX504 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nidec Components
Raktáron: 0
Adatlap
500 kOhms 0,25W, 1/4W sirályszárnyas Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 11.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SM-42TX504
DigiKey raktári szám
SM-42TX504TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM-42TX504
Leírás
TRIMMER 500K OHM 0.25W GW TOP
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
SM-42TX504 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
500 kOhms
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Teljesítmény (Watt)
0,25W, 1/4W
Méretek
Négyszögletes - 0,189" x 0,138" előlap (4,80mm x 3,50mm)
Tűrés
±10%