0ZRB0300FF2B nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 2 162
Adatlap
Similar
SCHURTER Inc.
Raktáron: 1 937
Adatlap
Similar
SCHURTER Inc.
Raktáron: 443
Raktáron: 921
Raktáron: 614
Raktáron: 470
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bel Fuse Inc.
Raktáron: 14
Eaton - Electronics Division
Raktáron: 473
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZRB0300FF2B
DigiKey raktári szám
5923-0ZRB0300FF2BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5923-0ZRB0300FF2BCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0ZRB0300FF2B
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0ZRB0300FF2B modellek
Kategória
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Gyártó
Bel Fuse Inc.
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
80 mOhms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q200
Típus
Polimer formájú
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. feszültség
30V
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Méretek
0,449" H. x 0,118" Sz. (11,40mm x 3,00mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Max. magasság (beültetve)
0,681" (17,30mm)
Max. áram
40 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)